POČEO AVGUSTOVSKI ROK ZA PRIJAVU NA KURS DIGITALNI ALATI U NASTAVI - GENIALLY

Poštovani članovi poštovani pratioci Učitelja 21. vijeka:


Obavještavamo vas da, nakon julske grupe kandidata
koji su u velikoj većini usvojili predviđena znanja kako upravljati digitalnim alatom Genially, o čemu svjedoče njihovi fantastični radovi objavljeni u grupi, započinjemo sa prijavama za avgustovsku grupu kandidata za kurs Digitalni alati u nastavi- Genially.



     Benefiti koje ćete ostvariti prijavljivanjem na kurs su sljedeći
- bićete u direktnom kontaktu sa instruktorom kursa tokom
6 dana održavanja kursa
- moći ćete postavljati pitanja koja se odnose na primjenu Genially-a u nastavi
- dobićete ohrabrenje da prevaziđete sve početničke poteškoće ukoliko do sada niste radili sa ovim fantastičnim alatom.
     Kurs je sastavljen od 29 lekcija u trajanju  preko 4 sata.
Naučićete tajne Genially-a koje ne možete naći nigdje na internetu  ni raznim webinarima. Uštedjet ćete vrijeme i energiju fokusirajući se na bitne stvari koje će vam direktno pomoći da savladate princip rada sa digitalnim alatom.

     Dakle, bez obzira da li će ili neće biti online nastave u septembru ovaj alat će vam otvoriti nove perspektive rada i učenja i dovesti vas na nivo da možete kada god je to potrebno komunicirati sa svojim đacima online ili offline.

PRIJAVI SE

Rok za prijavu je 15 avgust.

Cijena kursa je 20 EUR ,  za članove grupe je 10 EUR, a o načinima plaćanja možete pogledati OVDJE.
   

Prijavite se i postanite UČITELJ 21. VIJEKA!

Urednik i edukator
Miro Pandur


DIGITALNI ALATI U NASTAVI - GENIALLY
Privatna grupa · 453 člana
Pridruži se grupi
Utisci polaznika:


Mirjana Knezić Bradarić:

"Kurs je odličan! U jednom dahu sam prešla današnje zadatke😀 Jako lijepo i postupno objašnjeno. Sve pohvale za dosadašnji rad.👍"


Mujičić Valentina:

"Odlično, koristim Genially odranije, ali odlično otkrivate "male tajne velikih majstora". 👏"

Senada Suljić:

"Odličan"

Milijana Marićević Petrović: 

"Pozdrav za sve članove grupe! Naknadno sam se prijavila za kurs ali vas pratim... Od početka online nastave u martu ovo je alat koji sam prepoznala kao veliku podršku u predstavljanju zadataka svojim učenicima a sa njim je bilo lakše uraditi i tematske zadatke za jednu nedelju.  Od tada genially je moj omiljeni digitalni alat! 👍"


PRIJAVI SE