OTAC ZA KĆERKU NAPRAVIO NEVJEROVATAN SVEMIRSKI BROD OD KARTONA

Osnovnoškolska djeca gotovo svake sedmice dobiju neki teži i neobičniji zadatak. Jedan od primjera je napraviti svoj izum i predstaviti ga kolegama iz razreda, a ova djevojčica se u tome proslavila

Školski projekti često znaju biti teški za djecu, a tu uskaču oni koji ih najviše vole - njihovi roditelji. Naravno, neki od njih to odrade tek "reda radi", dok drugi daju sve od sebe kako bi njihovo dijete imalo najbolji projekt u razredu.

Jedan od primjera odličnog roditelja je John Stoddard, koji je za svoju kćerkicu dizajnirao i složio svemirski brod od kartona i njime iznenadio sve učenike i nastavnike u školi.

Stoddard je napravio repliku svemirskog broda iz kultnog nastavka Zvjezdanih ratova- Carstvo uzvraća udarac.
- Učenici i roditelji na kraju svake godine od kartona i drugih materijala prave autiće ili svemirske brodove u kojima će sjediti njihovi mališani i gledati neki film posljednjeg dana škole. Moja kćerka već drži rekord u ovim izumima - pohvalio se ponosni otac.