}); MINI KURS - WAKELET

MINI KURS - WAKELET

MINI KURS - POSEBNA CIJENA

WAKELET Još jedan koristan kurs o programu za učitelje, nastavnike i profesore. WAKELET.

Jedan od realnih problema svih nas koji radimo sa digitalnim sadržajima je taj što vremenom dolazi do nakupljanja jako mnogo sadržaja. U stvarnom svijetu imali smo fascikle, ladice, razne rokovnike, teke u koje smo svrstavali materijale koji su nam potrebni za rad. Sada, kada radimo sa virtuelnim sadržajima, postoji velika potreba da taj sadržaj bude tako organiziran da nam je dostupan na što jednostavniji način.
WAKELET je takav alat koji služi organizaciji materijala, tekstova, pdf-ova, videa, linkova, slka... sve na jednom mjestu u tzv. kolekcijama. Ali ne samo to...
Na kursu koji predstoji ćemo osvjetliti fantastične mogućnosti ovog programa.
Bez obzira koliko materijala imate, koje predmete predajete, koliko je obiman taj sadržaj, uz pomoć WAKELETA ćete moći sve to lucidno organizirati i zatim po potrebi zadržati kao svoju sopstvenu zbirku ili je podijeliti sa kolegama ili sa vašim učenicima.
Da ne pominjemo opciju koja će biti od neprocjenjive koristi prosvjetarima koji predaju djeci sa specijalnim potrebama jer tu WAKELET ima odlična rješenja koja će oduševiti agilne nastavnike a i učenike. Zato smo ga nazvali program koji govori.

Na kursu ćete naučiti kako:

  • Otvoriti svoj WAKELET račun
  • kreirati svoj profil
  • napraviti svoju prvu kolekciju materijala
  • kreirati nove kolekcije te kako ih dijeliti
  • upravljati sadržajem
  • objaviti svoje kolekcije
  • iskoristiti sve potencijale WAKELET-a
Kome je namijenjen ovaj kurs?
Kurs je namijenjen učiteljima, nastavnicima i profesorima koji kreiraju online sadržaje
koji žele jednostavno organizirati svoje nastavne jedinice,
koji sarađuju sa kolegama i kreiraju zajedničke sadržaje.
onima koji rade sa djecom sa posebnim potrebama


Kurs se izvodi u obliku video lekcija koje mogu pratiti i potpuni početnici.
Svaku lekciju možete pogledati ponovo, vraćati se na manje jasne dijelove i utvrditi gradivo bez vremenskog ograničenja i u vrijeme kada to vama odgovara.
Čitav kurs vodi iskusni instruktor Miro Pandur koji je već sproveo edukaciju preko 3000 prosvjetara iz regije educirajući ih o upotrebi najpopularnijih brendova današnjice: Genially, Canva, Wordwall, Powerpoint, te drugih multimedijalnih alata.

Početak kursa : 27.11. 2021 god. u 20,00 sati
Za sve koji uplatu izvrše od dana objavljivanja ovog oglasa do 11.11.2021 godine cijena je samo:
Cijena kursa: 10 KM ili 5 EUR

Prijavite se ODMAH jer je broj mjesta ograničen.
Prijave primamo na mail- artinmediamostar@gmail.com sa naznakom "Prijavljujem se na kurs Wakelet"