}); KURS WORDWALL BEZ TAJNI

KURS WORDWALL BEZ TAJNI

 WORDWALL

Wordwall je veoma popularna aplikacija kod prosvjetara. Ono što ga čini tako prihvatljivim jeste mogućnost kreiranja interaktivnih sadržaja ali sa glavnom prednosti da imate povratnu informaciju, kako je korisnik riješio postavljene zadatke. Pri tome imate potpuni uvid ko,kada i kako je riješio zadatke, koliko mu je za to bilo potrebno vremena itd. Sve to ga čini posebnim alatom za evaluaciju tj. procjenu stepena znanja učenika.

Da li neko od vas, korisnika Genially-a upotrebljava integraciju Wordwall-a sa Genially?

Obavijest:
  • Dana 15.4.2021 godine  u 20 sati počinje kurs Wordwal bez tajni
  • Cijena kursa je 15 EUR
  • Način održavanja - online
  • Uplata za kurs pogledaj OVDJE
  • Prijava na kurs i detalji o kursu pogledaj OVDJE
Nakon uplate ćete dobiti pristupni link koji će se aktivirati u trenutku početka kursa.
Srdačan pozdrav,
Miro Pandur instruktor