}); KURS ONLINE - CANVA : SVE ŠTO TREBATE ZNATI

KURS ONLINE - CANVA : SVE ŠTO TREBATE ZNATI


 

Dragi fanovi stranice Učitelj 21. vijeka

Novu Godinu započinjemo radosnom viješću da uskoro počinje CANVA kurs online!

I evo prilike da naučite kako da od ovog alata dobijete najviše. Inače, Canva spada u one digitalne alate koji se "moraju znati" jer jednostavno toliko toga se može postići ovim alatom da nema isprike da ga ne koristite. Naravno, postoje tajne ovog programa koje se trebaju poznavati kako bi sve što uradimo mogli da podesimo svojim potrebama, a upravo to ćemo pokazati u ovom Kursu. Canva je idealan alat za prosvjetare i vjerujem da nakon ovog kursa ništa više neće biti isto, kada jednom savladate osnove kreiranja vizuelnih sadržaja, otvoriće Vam se sasvim drugi svijet mogućnosti.

Datum početka je 25.januar 2021. godine. Cijena kursa je 25 EUR ali je za sve one koji se prijave do početka Kursa, cijena 20 EUR! Sa uplatama možete krenuti već danas a kako uplatiti možete vidjeti na linku ispod.

Napomena: Oni članovi grupe koji su već pohađali raniji Kurs - Genially, dobiće bonus - kako kombinovati Canvu i Genially!
Mentor  i voditelj kursa : Miro Pandur