}); DIGITALNI ALATI U NASTAVI- WEBINAR - GENIJALNI GENIALLY

DIGITALNI ALATI U NASTAVI- WEBINAR - GENIJALNI GENIALLY

👌U suradnji s PC Školarac i mentorom Mirom Pandurom, pripremili smo još jedan veoma koristan tutorijal za učitelje, nastavnike, profesore i učenike. 👉Predstavljamo vam genijalni Genially- digitalni alat pomoću kojega možete praviti prezentacije i iskoristiti njegov potencijal za produktivnu nastavu.

👨‍💻👩‍💻Svjedoci smo kako je online nastava za vrijeme pandemije preko noći postala stvarnost i da su se predavači kao i učenici bili prinuđeni snaći kako znaju i umiju s obzirom da se za online nastavu nikada nisu pripremali. Genially je upravo jedan od alata koji zbog svoje jednostavnosti kao i genijalnosti postaje sve omiljeniji i korisniji za prenošenje znanja. Koristan je za online učenje kao i svakodneve obrazovne aktivnosti.

📌Genially ima velike i raznovrsne mogućnosti pristupa nastavi i učenju bilo kojeg predmeta. Pomoću njega se kreiraju interaktivni i atraktivni sadržaji te lako integriraju svi ostali sadržaji s interneta.

〰️Probajte i vi uz pomoću uputa mentora Mire Pandura kreirati sadržaj putem Genially digitalnog alata. Sretno 🍀