IDEALAN FILM ZA UPOZNAVANJE MALIŠANA S TAJNAMA SVEMIRA (VIDEO)

Animirano-edukativni film »Putovanje male zvijezde«, namijenjen je najmlađima i idealan je za prva upoznavanja djece s posebnostima Svemira.
Tijekom 35-minutnog putovanja, mala zvijezda susreće različite stanovnike Svemira od kojih doznaje što svaku zvijezdu čini posebnom i da se zvijezde udružuju i stvaraju skupove i galaksije. Mala zvijezda doznaje mnogo i o planetima našeg Sunčevog sustava. Mali istraživači Svemira naučit će da je Sunce zvijezda, od čega se zvijezde sastoje, zašto su različitih boja i koja je zvijezdina idealna veličina i temperatura za održavanje života.

Putovanje male zvijezde popularna je i dobro prihvaćena priča za djecu nastala prije više od 25 godina kao klasična interaktivna prezentacija za planetarij.

Ovaj remake klasične prezentacije kreirao je Audio Visual Imagineering prema originalnom predlošku uz dodatak novih astronomskih činjenica.

Film gledajte ovdje:
https://vimeo.com/62307068