PODRŽITE NAŠ MAGAZIN PC ŠKOLARAC

Dragi naši,
kao što znate on line verzija PC školarca je besplatna i naš magazin bilježi veliku posjećenost i interesovanje publike.
Nastojimo odabrati najbolje sadržaje koji će biti od koristi roditeljima i učiteljima, i kreirati pri tom originalan vizuelni identitet i jedinstven pristup edukaciji. Da smo kao takvi prepoznati, svjedoče hiljade svakodnevnih posjeta naše facebook stranice kao i bloga PC školarac.
Ipak, za rad su potrebna sredstva kojih mi nemamo dovoljno a koja su neophodna kako bi nastavili sa radom i donošenjem još kvalitetnijih sadržaja.
Stoga, ako ste u mogućnosti i ako želite podržati naš rad možete nam donirati simbolična novčana sredstva koja će nam jako pomoći da nastavimo sa radom u kontinuitetu i postanemo pravi voljeni magazin za sve roditelje i učitelje.

Napomena: Ako ste zainteresirani da budete naš donator možete nam se javiti u inbox na FACEBOOK stranici ili e- mail   pcskolarac@gmail.com
ili na KONTAKT

Za sve drage ljude koji nas pomognu pripremili smo prigodan poklon (kao na slici)