OVAJ DJEČAK IZ BIH ĆE VAS ODUŠEVITI: "SLIKE TREBAMO POSLATI PREDSJEDNIKU I POLICIJI DA VIDE"


Na facebook stranici pod nazivom 'Priroda i društvo BiH' ovih dana se pojavio snimak dječaka koji na simpatičan način, odgovarajući na pitanja, govori o bacanju smeća, ali i o nužnosti uklanjanja smeća i spasa planete Zemlje.

Dječak je najvjerovatnije odgovarao na pitanja njegove majke, a ona ga je na početku snimka upitala zbog čega pravi fotografije.

-Zato što trebamo poslati predsjedniku i policiji da vide, jer nije ugodno planeti zemlji. Ovdje okolo ljudi bacaju smeće i od toga mogu da umiru ljudi, kazao je dječak, nakon čega ga je majka upitala „šta da radimo“.

-Ovo se neće desiti ako kažemo policiji da se ne baca smeće okolo i predsjedniku da se promijeni planeta Zemlja i da ne bacaju više ljudi i da se ovo pokupi. I mi ovo naravno trebamo pokupiti, kazao je simpatični dječak.Pripremila: Azra Pandur