TI NISI SAM (film o borbi protiv vršnjačkog nasilja)


Dokumentarni film je sniman u full HD rezoluciji, a obuhvata rekonstrukcije istinitih događaja, prema svjedočenju 13-godišnjeg djeteta koje je bilo žrtva vršnjačkog nasilja u osnovnoj školi.
Kroz dokumentarac se prožimaju savjeti psihologa, pedagoga, iskustva roditelja čija su djeca žrtve ili su bile žrtve nasilja u školi, izjava bivšeg nasilnika pokajnika, izjave djece u školi o njihovom općem znanju ponašanja i ophođenja u navedenim situacijama. 
"Tema vršnjačkog nasilja je tabu tema kao i mnoge druge koje su životno važne. Imam dvoje djece i nikada nijedno nije došlo kući i reklo da su obrađivali ovu temu u školi. Zanimljivo je da na nivou BiH ni na jednom nivou nemamo nikakav statistički podatak o vršnjačkom nasilju što govori o nebrizi društva o ovom problem" (Merima Spahić)