MICROSOFT BiH NAGRAĐUJE EDUKATORE DO 25.JUNA


Oficijalna stranica Microsofta Bosne i Hercegovine objavila je promotivnu aktivnost za sve edukatore, a ona traje od 18.aprila do 25.juna.  Učitelji/ce, nastavnici/ce, profesori/ce imaju priliku da budu predstavnici svoje škole i da nagrade sebe i svoj kolektiv. Pridružite se učenju i komunikaciji 21.vijeka putem Microsoft Educator Community i aplikacije SocialChorus.

"Dobrodošli ste u zajednicu najstrastvenijih, inovativnih edukatora na planeti! Ovo je ekskluzivni program u kojem možete: primati željeni sadržaj, od najava proizvoda do mišljenja lidera, kako bi se ojačali u ulozi ambasadora Microsofta u edukaciji izgraditi svoj društveni profil i pratiti statistike kroz nadzornu ploču SocialChorusa biti nagrađeni za aktivno učestvovanje – autentifikacija računa omogućuje vam da identifikujemo MIE stručnjake za prilike tokom cijele godine. Dokle god ste ovjerili račun na bilo kojem društvenom mediju, sve podjele sa gore navedenim hashtagovima, bilo kroz SocialChorus ili drugu društvenu platformu, zbrajat će se prema vašem ukupnom broju. Pridružite se danas! Pravila: učesnici moraju biti edukatori u akreditiranoj obrazovnoj ustanovi na području Bosne i Hercegovine promocija traje od 18. aprila do 25. juna 2016. godine Microsoft Educator Community: škola kao kolektiv (sa najviše prijavljenih edukatora) dobiva naš poklon, multifunkcijski HP-ov printer / učestvujete prijavom na web stranici https://education.microsoft.com/ SocialChorus: pojedinac (sa najvećim brojem objavljenih postova i/ili tweetova) dobiva naš poklon, telefon Microsoft Lumia / hashtagovi #MIEExpert, #MSFTEdu, #RedefineLearn, #SkypeAThon se zbrajaju prema ukupnom broju postova i/ili tweetova." -stoji u navodu Microsoftove stranice.

Više podataka saznajte ovdje : https://www.facebook.com/notes/microsoft-bosna-i-hercegovina/join-microsoft-in-education/803648786434226